Čas na chemoš je tu!

Holky naše, dozrál čas na chemický peeling (podzim/zima)!

Neinvazivní metodou projasníme a omladíme Vaší pleť, vyhladíme jemné vrásky,  jizvičky po akné, stáhneme póry a je možné i částečně odstranit pigmentové skvrny. V našem saloně ale používáme jemnější kyseliny, na hyperpigmentaci Vás objednáme ke specialistce, která na to má těžší kalibr. Kontakt a informace podáme bez váhání. J

Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky obličeje, krku, případně dekoltu, chemickou cestou. Trvá několik minut a používá se při něm peelingová směs různých látek, nejčastěji hydroxy-kyselin.

Při ošetření chemickým peelingem naneseme směs pomocí štetečku na obličej, necháme působit, smyjeme, naneseme neutralizér. Vhodné je poté pokožku velmi hodnotně vyživovat, takže ihned Vám tam šoupneme nejlepší výživné/vypínací/vitamínkové sérum od Alciny.  Samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.

Velmi důležitá je pečlivá každodenní domácí péče, min. 14 dní poté! Doporučujeme co nejvíc pleť vyživovat sérem v kombinaci s nejlepším krémem!