Depilace

Depilace rozehřátým voskem je děsně oblíbená věc :-D, a kdo říká, že si po letech zvyknul, nebo že to bolí míň... kecáááá :-D

No...

Ale... Když máte pod nosem/na bradě "chloupky" (budem jim tak říkat, jo? :-)), je hezky upravený obličej, vlasy, nehty a tak... víte kde... (mám tu čest vídat i "chloupky" pod punčocháčema - deroucí se s vervou ven, nebo se splétat v copánky... taky gut...).

Je spousta metod, jak se toho zbavit... (vosk, cukrová pasta, depilační krémy nebo dobře nabroušená pinzeta)-

 

My nabízíme po zkušenostech depilaci přírodním rozehřátým voskem (bereme šetrné obličejové depilační vosky i na "ty" místa tam níž).

 

Před depilací se nemusíte nijak složitě připravovat, dvoumilimetrový "porost" většinou stačí.

Na vyžádání Vám dáme pár loků vína nebo něčeho ostřejšího (vždycky se něco najde).

I když samotnou aplikaci a následné stržení provádíme velmi rychle, občas si říkám, že salon přejmenujeme na SM :-D Ale dá se to. Fakt. Znám to. :-)

 

Podepilační péče je také důležitá, kůže je citlivá. Olejíčkem odstraníme zbytek vosku, naneseme sérum na zklidnění pokožky, případně zpomalovač růstu chloupků. Cca 12-24 hod můžete na kůži pozorovat drobné tečky, které ale brzy zmizí. V tomhle období nedoporučejeme chodit do chlorované vody a ani se neopalovat!

 

Po dvou dnech od depilace je dobré udělat si peeling. Odstraní Vám odumřelé částečky kůže a pomůže nově rostoucím chloupkům na světlo. Nehrozí zarudlé pupínky.

Jak dlouho depilace vydrží? No... hodně záleží na Vašich genech. Někomu dva týdny, někomu měsíc, máme zkušenost i se dvěma měsíci...

Směle do toho, víno máme připravené! :-)