Dermarollerová mezoterapie

Dermarollerová mezoterapie

Dermarollerová mezoterapie

Zcela inovační ošetření pomocí otočného válečku pro výraznou aktivaci kolagenu. Zároveň podporuje pronikání aktivních látek kosmetických přípravků do pokožky.

 

Váleček je vybaven 192 jemnými mikrojehličkami, které šetrně pronikají do vrchní vrstvy pokožky. Mikroskopická poranění kůže stimulují růstové a regenerační mechanismy. Vznikají zcela nové tkáňové struktury ve formě kolagenových a elastinových vláken. Mikrokanálky vzniklé v pleti také výrazně podporují pronikání aktivních látek kosmetických přípravků z povrchu dovnitř kožních tkání.

 

Nové tkáně vyplní staré vrásky a jizvičky. Dojde k zlepšení celkového stavu pokožky o 70-80%:

  • Výrazné zlepšení stavu vrásek a textury pleti
  • Pokožka získá zdravější a mladistvější vzhled
  • Opravdu velmi znatelně se zmenší jizvy

 

Ošetření neodstraňuje ani neničí epidermis. Nemá žádné vedlejší účinky. Stimuluje regenerační a rozmnožovací schopnost buněk. Nijak neomezuje aktivity ošetřované osoby.

 

= plnohodnotná alternativa klasické injekční mezoterapie

- obnovuje mladistvý vzhled pokožky 

- podporuje tvorbu vlastního kolagenu

- revitalizuje pleť

- obnovuje tonus

- zpevňuje kontury obličeje

- potlačuje drobné a střední mimické vrásky v oblasti obličeje, krku

- redukuje celulitidu

- je vhodná pro použití na celé tělo (dekolt, ruce, hýždě, stehna... )

- snižuje hloubku hypotrofických jizev

- zjemňuje trudovitou pleť PO akné 

 

Působení peercing-dermarolleru je založeno na schopnosti podporovat vlastní regenerační aktivitu organizmu. Vstup mikrojehlic do kůže stimuluje nervová zakončení ve škáře a podkoží, avšak jehlice jsou tak tenké, že při doporučeném způsobu použití nevyvolávají poškození kůže. Tím zůstává plně zachována bariérová funkce pokožky. Nicméně stimulace koncových nervových zakončení spouští fyziologickou kaskádu reakcí, které vedou k procesu hojení. Klíčovou roli hrají kožní buňky v okolí mikropórů, které se vytvoří po peercing-dermarollingovém ošetření. Uvolňují signální molekuly, které aktivují tvorbu nových buněk, zejména fibroblastů. Tyto buňky jsou ve škáře zodpovědné za novotvorbu kolagenních a elastických vláken. Současně fibroblasty migrují k mikropórům a uzavírají je. Uzavření se děje velmi rychle, takže histologicky nelze zjistit žádné poškození tkáně.


 KONTRAINDIKACE

Výkon dermarollingu může být provedený pouze na zdravé kůži!

 

ABSOLUTNÍ KONTRAINDIKACE!!!

- kožní onemocnění probíhající v místě aplikace, akutně probíhající onemocnění, onemocnění ovlivňující funkci imunitního systému, solární erytém, známá přecitlivělost na některou ze složek aplikovaných přípravků